Volejte pro více informací o výrobcích: +420 544 217 100

Welcome visitor you can log in or create an account

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/virtuals/dbbremond.bejby.cz/templates/gk_instyle/html/com_content/article/default.php on line 13

dBb Remond

Bylo nebylo... před více než 70 lety se zrodila značka dBb Remond, věnující se zlepšování života dětí.

Originální nápad vybavit lahvičku šroubením a kroužkem se ukázal být geniální myšlenkou, která dala základ všem dnešním kojeneckým lahvičkám. Postupem let jsme přinesli další innovace, první hygienickou lahvičku s víčkem, protikolikovou savičku, savičku s variabilním průtokem nebo silikonovou savičku a mnoho dalších. Remond doprovází miliony dětí po celém světě v každém okamžiku jejich života, při jídle, při koupání a hygieně, když spí i když jsou vzhůru.

Reputace společnosti Remond, uznávaná odborníky a zdravotníky zaměřenými na rané dětsví, zaručuje bezpečnost a spolehlivost jejich výrobků. V současné době kdy je mezinárodně uznávaná pro svou kreativitu a profesionalitu, Remond obnovuje svoji identitu a vše co souvisí s touto přelomovou značkou, avšak oddanost štěstí našich dětí tu stále zůstává.

Seznamte se stručnými dějinami francouzské značky výrobků pro děti dBb Remond:

  • 1946

Raymond Lemoine vytvořil první šroubovací kojeneckou láhev s kroužkovým upevněním savičky, která byla chráněna krycím víčkem. Zrodila se první hygienická kojenecká láhev!

  • 50. léta

V těsné spolupráci s lékaři vyvíjí Remond specielní savičky pro předčasně narozené děti (savička PREMA) pro děti s vrozeným rozštěpem patra (savička SANPAL). Společnost Remond se stává dodavatelem francouzských veřejných nemocnic, Pařížského pediatrického institutu a mnoha dalších nemocnic v různých departmentech Francie.

  • 60. léta

Remond upravil všechny svoje savičky tak, aby měly nastavitelné přisávání vzduchu: hygienická láhvička Remond se tak transformovala na první antikolikovou láhev! Do sortimentu také přidal nové výrobky, sterilizátory, ohřívače lahviček, obaly na lahvičky...

  • 70. léta

Pokračuje vývoj saviček,  Remond zahájil výrobu savičky VARITETINE.
Vždy pozorný k potřebám maminek a jejich dětí, rozšířil Remond sortiment o další položky vztahující se k jídlu a hygieně. Mezinárodní zájem o produkty Remond přináší export, který dosahuje 20% výroby.

  • 80. léta

Remond používá nový materiál pro savičky: silikon. Maminky tak mají na výběr mezi kaučukem a silikonem. Nabízí také první výrobky pro prevenci zranění a vzdálený dohled: REMONDPHONE.

  • 90. léta

Desítky milionů lahviček Remond byly prodány po celém světě, USA, VENEZUELA, TAIWAN a mnoho dalších zemí. Velikost sortimentu překročila 200 různých výrobků pro krmení, kojení, hygienu a bezpečnost dětí.
Remond obdržel první cenu za přínos normalizaci výrobků pro děti.

  • Nové tisíciletí

dBb Remond nabízí kompletní sortiment péče o malé děti:
veškeré příslušenství potřebné pro hygienu kojenecké výživy, výrobky, které usnadňují každodenní úkoly rodičů, pokud jde o toaletu, přebalování a spánek dítěte. Také výrobky určené k prevenci rizik každodenního života malého dítěte. Hračky pro batolata i hračky pro dovádění při koupání.
Firma Remond se vždy zabývala vývojem kvalitních výrobků, které splňují bezpečnostní standardy, a přirozeně investovala do jejich vývoje na evropské úrovni. Kvalita výrobků, pohodlí dítěte, praktická pomoc matce, klíčovým slovem je Remond, vášeň pro dětí.