Volejte pro více informací o výrobcích: +420 544 217 100

Welcome visitor you can log in or create an account

dBb Remond

Bylo nebylo... před více než 70 lety se zrodila značka dBb Remond, věnující se zlepšování života dětí.

Originální nápad vybavit lahvičku šroubením a kroužkem se ukázal být geniální myšlenkou, která dala základ všem dnešním kojeneckým lahvičkám. Postupem let jsme přinesli další innovace, první hygienickou lahvičku s víčkem, protikolikovou savičku, savičku s variabilním průtokem nebo silikonovou savičku a mnoho dalších. Remond doprovází miliony dětí po celém světě v každém okamžiku jejich života, při jídle, při koupání a hygieně, když spí i když jsou vzhůru.

Reputace společnosti Remond, uznávaná odborníky a zdravotníky zaměřenými na rané dětsví, zaručuje bezpečnost a spolehlivost jejich výrobků. V současné době kdy je mezinárodně uznávaná pro svou kreativitu a profesionalitu, Remond obnovuje svoji identitu a vše co souvisí s touto přelomovou značkou, avšak oddanost štěstí našich dětí tu stále zůstává.

Seznamte se stručnými dějinami francouzské značky výrobků pro děti dBb Remond:

  • 1946

Raymond Lemoine vytvořil první šroubovací kojeneckou láhev s kroužkovým upevněním savičky, která byla chráněna krycím víčkem. Zrodila se první hygienická kojenecká láhev!

  • 50. léta

V těsné spolupráci s lékaři vyvíjí Remond specielní savičky pro předčasně narozené děti (savička PREMA) pro děti s vrozeným rozštěpem patra (savička SANPAL). Společnost Remond se stává dodavatelem francouzských veřejných nemocnic, Pařížského pediatrického institutu a mnoha dalších nemocnic v různých departmentech Francie.

  • 60. léta

Remond upravil všechny svoje savičky tak, aby měly nastavitelné přisávání vzduchu: hygienická láhvička Remond se tak transformovala na první antikolikovou láhev! Do sortimentu také přidal nové výrobky, sterilizátory, ohřívače lahviček, obaly na lahvičky...

  • 70. léta

Pokračuje vývoj saviček,  Remond zahájil výrobu savičky VARITETINE.
Vždy pozorný k potřebám maminek a jejich dětí, rozšířil Remond sortiment o další položky vztahující se k jídlu a hygieně. Mezinárodní zájem o produkty Remond přináší export, který dosahuje 20% výroby.

  • 80. léta

Remond používá nový materiál pro savičky: silikon. Maminky tak mají na výběr mezi kaučukem a silikonem. Nabízí také první výrobky pro prevenci zranění a vzdálený dohled: REMONDPHONE.

  • 90. léta

Desítky milionů lahviček Remond byly prodány po celém světě, USA, VENEZUELA, TAIWAN a mnoho dalších zemí. Velikost sortimentu překročila 200 různých výrobků pro krmení, kojení, hygienu a bezpečnost dětí.
Remond obdržel první cenu za přínos normalizaci výrobků pro děti.

  • Nové tisíciletí

dBb Remond nabízí kompletní sortiment péče o malé děti:
veškeré příslušenství potřebné pro hygienu kojenecké výživy, výrobky, které usnadňují každodenní úkoly rodičů, pokud jde o toaletu, přebalování a spánek dítěte. Také výrobky určené k prevenci rizik každodenního života malého dítěte. Hračky pro batolata i hračky pro dovádění při koupání.
Firma Remond se vždy zabývala vývojem kvalitních výrobků, které splňují bezpečnostní standardy, a přirozeně investovala do jejich vývoje na evropské úrovni. Kvalita výrobků, pohodlí dítěte, praktická pomoc matce, klíčovým slovem je Remond, vášeň pro dětí.